יום שלישי, 15 ביולי 2014

ברוכים הקוראים!

ברוכים הקוראים

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו. בין אזעקות, יירוטים, נפילות ומתח בלתי פוסק, כולנו מנסים לשמור על שגרה ככל שמתאפשר לנו. בתוך הישיבה הארוכה בבית סוף סוף מתפנה לי מעט זמן להתחיל בכתיבת הבלוג.
מדי שבוע אשתדל להביא לכאן כמה שיותר דברים מדליקים שכולם סביב פרחים- הרבה פרחים! ויהיה פה הכל: אירועים, עיצוב פנים, לייף סטיילינג, טיפוח, קולינריה ועוד ועוד... וכן הכל בסימן פרחים

לפוסט הראשון בחרתי משהו שישאיר לכולנו טעם מתוק בפה: עוגות חתונה ופרחים.

בעיצוב של עוגה יש אין ספור של אפשרויות והאמת היא שכמעט הכל אפשרי אבל פרחים תמיד מנצחים, בין שהם מבצק סוכר ובין שהם טריים.



הפרחים הטריים שנשזרים לתוך העוגה אינם פוגעים בטעמה של העוגה. הם נשזרים בתוך תוספות שאינן מיועדות לאכילה או נעטפים בקצות הגבעול ובכך אין חשש שהפרח יפריש לחות, טעמי לוואי או חומרים בהם רוסס לעוגה.פרחים שמפרישים אבקנים מטופלים לפני כן ואין חשש שילכלכו או יפגעו בטעמה של העוגה. ישנם פרחים שהינם פופולרים בעיצוב האירועים אך הם למעשה רעילים ולא נרצה שיבואו במגע ישיר עם העוגה. לכן חשוב שאת שילוב הפרחים בעוגה יעשה רק איש מקצוע המתמחה בכך.



חשוב שהפרחים שנבחרים לעוגה יתקשרו עם שאר העיצוב שנבחר לאירוע. כדאי לבחון את התאמת הפרחים והעוגה לצבעוניות שנבחרה לעיצוב. אפשר ורצוי להשתמש בפרחים שמשמשים למרכזי השולחן או בפרחים שנשזרו לזר הכלה.




פרחים יכולים להיות סימבולים גם בעוגה. בחרו פרח שמסמל משהו עבורכם (הפרח הראשון שהחתן נתן לכלה, פרח שמסמל את החודש בו הכרתם או פרחי חודש הלידה של שניכם.


שלבו פרחים אכילים! הפרחים האכילים שוב באופנה. בחרו היטב פרחים אכילים שניתן לשים אותם ללא חשש בעוגה.



אל תעצרו בפרחים- יחד עם הפרחים ניתן לשלב מגוון של ענפי קישוט, ועלווה מיוחדת ואפילו פירות יכולים להתאים.



הפרחים יכולים להיות חלק מהעוגה גם מבלי שיהיו על העוגה עצמה. הכינו מקום מיוחד לעוגה שיקושט בפרחים. כך אפשר לשמור על מראה נקי של העוגה ובכל זאת להעניק לה חגיגיות פרחונית.




ואסיים איך לא, בעוגת החתונה הפרטית שלי!

את עוגת החתונה שלי יצרה ענת המוכשרת מART CAKE שיוצרת עוגות מהממות ולא פחות חשוב טעימות בטירוף! ענת יצרה עבורי עוגת חתונה בת שלוש קומות. בהשראת מיתוג האירוע נבחרו צבעי לבן וקפה עם תחרה עדינה עליה נשזרו פרחי סוכר עדינים בצבעוניות עזה.


צילום: לירז צור


בעוגת החתונה שלנו בחרנו לשלב מן המסורת הארגנטינאית שלנו. לעוגה חוברו סרטים עדינים שבקצה כל אחד מהם מחובר מדליון קטן ורק באחד מהם מחוברת טבעת. בטקס חגיגי הוזמנו כל הרווקות למשוך סרט. מי שמשכה את הטבעת היא הבאה להתחתן. הטקס היה מדליק ונתן לי הזדמנות לאחל לכל הרווקות זוגיות בקרוב.

 צילום: לירז צור

אני מאחלת לכולנו המשך שבוע שקט ומתוק 
מעיין

תגובה 1:

  1. איזה כיף זה לגלוש ברשת ולהתסכל על עיצוב חתונה עם פרחים, אני יכול לעשות את זה שעות בפינטרסט.

    השבמחק